Ahrefs.com – Czyli o narzędziu do analizy linków zwrotnych 1

http://img689.imageshack.us/img689/6941/ahrefs.pngNa stronie dboho znalazłem fajny artykuł w którym opisywane są bardzo obszerne informacje na temat narzędzia ahrefs, które służy do analizy linków zwrotnych. Narzędzie to przydaje się przede wszystkim osobom, które analizują własne strony Internetowe, a także strony swojej konkurencji. Ahrefs należy do narzędzi z wyższej półki za które trzeba trochę pieniędzy zapłacić. Dla początkujących osób, sposób ten może okazać się zbyt drogi do analizy.
Z narzędzia tego zaczęliśmy korzystać około 2 miesiące temu. Już wtedy przynosiło ono dość sporo linków, które były niewidoczne w mejestic. Po przeprowadzonych, licznych testach postanowiliśmy wykupić abonament w serwisie ahrefs, który umożliwia pełen dostęp do danych, a także daje kompleksową możliwość analizowania linków konkurentów bez jakichkolwiek ograniczeń. Pełen opis dotyczący tego narzędzia udostępniony jest w serwisie dboho.pl ? do którego serdecznie odsyłam.

Czy warto kupić to narzędzie?

Jeżeli twoje działania przynoszą korzyści to moja odpowiedz jak najbardziej brzmi ,,TAK??, kup narzędzie i analizuj strony wszystkich konkurentów. Dowiedz się jak inni zdobywają pierwsze miejsca. Przy odrobinie umiejętności, które pozwolą Ci odróżnić złe i dobre linki do stron twoich konkurentów, będziesz w stanie wybierać i zdobywać  tylko te dobre. Wydane pieniądze na abonament w ahrefs w bardzo szybko Ci się zwrócą.

Źródła:

Wpis dotyczy narzędzia: http://ahrefs.com/
Wykorzystane obrazki w artykule pochodzą z serwisu ahrefs.com

One comment on “Ahrefs.com – Czyli o narzędziu do analizy linków zwrotnych

  1. Reply Patryk Kalemba Sty 27,2013 15:55

    Siemanko wszystkim 😉

    Bardzo polecam wykorzystywanie tego typu narzędzi seo w trakcie pozyskiwania linków do swojej strony. Dobra analiza stron konkurencji może pozwolić na szybki wzrost pozycji naszej strony, gdy wyszukamy właśnie te linki, które mogą być najbardziej wartościowe dla google. Jak powiedział tu właściciel tego bloga należy wykorzystywać jak największą ilość narzędzi w tym celu.

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?