Fryzjerzy w Warszawie? sprawdź.

Od kilku już lat mieszkam w Warszawie. Ogólnie podoba mi się tu bardzo. Duże miasto, dużo fajnych ludzi. Praktycznie wszystkie najważniejsze imprezy kulturalne dzieją się w stolicy. Oczywiście zgadzam się, że jest tutaj pęd za pieniądzem, ale cóż takie mamy klimat. Trzeba się przyzwyczaić i robić swoje.

krecone blad wlosy

Nie wiem czy mi uwierzycie czy nie, ale do tej pory bardzo ciężko było mi znaleźć w tym wielkim mieście dobrego fryzjera. Tak, wiem, powiecie, że jak to? przecież tutaj swoje salony mają wszystkie gwiazdy grzebienia i nożyczek. A czy ktoś z Was widział jakie ceny za zwykłe strzyżenie mają Ci specjaliści ? Nie? To Wam powiem, że kosmiczne. Nie stać mnie na to i już. Dlatego bardzo często do fryzjera chodziłam w moim rodzinnym mieście. Zawsze było tanio i dobrze, choć trochę daleko.

Ostatnio trochę sama eksperymentowałam ze swoimi włosami i co tu dużo mówić : miałam siano na głowie,a tu nieubłaganie zbliżała się impreza firmowa, na której obecność była obowiązkowa. Musiałam coś zrobić ze swoją fryzurą. Zapytałam najbliższej mi przyjaciółki, gdzie ja mogę znaleźć jakiegoś dobrego fryzjera w rozsądnej cenie. Ona niewiele myśląc podała mi adres 1909fryzjerzy.pl i powiedziała by tam zajrzała, a na pewno nie pożałuję. Nie chciało mi się w to wierzyć, ale co miałam zrobić?

rozowe wlosy

Sprawdziłam ich stronę. Zrobiła na mnie dobre wrażenie, więc umówiłam się na wizytę. Powiem Wam szczerze, że szłam tam z duszą na ramieniu. Ale jak to się mówi, raz kozie śmierć.I już w drzwiach wiedziałam, że  byłam głupia, że się bałam.  Ludzie, którzy tak pracują okazali się bardzo fajną ekipą, która nie tylko naprawiła moje włosy ale również doradzili mi jak mam o nie dbać, oraz czego pod żadnym pozorem nie mogę z nimi robić.  Wyszłam stamtąd bardzo zadowolona, że mam super fryzurę i, że w końcu znalazłam swojego fryzjera w Warszawie. Koleżance za dobrą radę kupiłam dobrą czekoladę. Na następną wizytę u fryzjera idziemy razem.

Salon 1909Fryzjerzy
ul. Hoża 42
00-516 Warszawa

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?