Jak zorganizować idealny wieczór kawalerski?

Gdy mężczyzna decyduje się poślubić kobietę, staje się ona jego wybranką i przysięga jej wierność do końca życia. Ostatnie dni kawalerstwa to symboliczne pożegnanie się z “wolnością”, które polega na dobrej zabawie w towarzystwie zaprzyjaźnionych mężczyzn. Jakie są najlepsze sposoby na spędzenie tego czasu?

Nieważne jak, ważne z kim!

Przede wszystkim przyszły Pan Młody powinien zastanowić się, czyje towarzystwo tego wieczoru jest dla niego najważniejsze. Jeśli zależy mu na dużej liczbie osób, może zaprosić wszystkich przyjaciół, kolegów, kuzynów i ich znajomych. Jeśli woli kameralne towarzystwo, może spędzić fantastyczny wieczór z najlepszymi kumplami. Druga opcja wydaje się być szczególnie lepsza w przypadku gdy “Pan Młody” jest sponsorem imprezy z drogimi atrakcjami.

Pomysły na wieczór kawalerski

Podczas organizacji wieczoru kawalerskiego warto rozpatrzyć różne możliwości spędzenia tego czasu i wybrać taki, który będzie trafiał w gusta przyszłego Pana Młodego oraz jego gości. Oto najczęściej wybierane opcje, które nierzadko się przeplatają:

  1. Domówka

Większość wieczorów kawalerskich zaczyna się od domówki. To świetne miejsce, aby się zebrać i wznieść toasty. Jeśli Pan Młody nie lubi hucznych zabaw na mieście, domówka może przerodzić się w całonocną imprezę w doborowym towarzystwie na kanapie, z grami na konsoli, ulubionymi filmami akcji i pizzą, a dla poszukujących głębszych wrażeń – ze striptizem na zamówienie.

  1. Impreza na mieście

Do wyboru jest szeroka gama klubów i dyskotek, w których można poszaleć na parkiecie, napić się i najeść oraz spotkać innych kawalerów i przyszłe młode panny, którzy również swój ostatni “wieczór wolności” spędzają w tym samym klubie na dobrej zabawie.

  1. Atrakcje zorganizowane

Doskonałym pomysłem na spędzenie czasu z kumplami, jest zorganizowanie sobie zabawy tematycznej, która każdemu przypadnie do gustu. Możliwości jest tyle, ile pomysłów i zainteresowań: podróż w ciekawe miejsca, noc na statku, przejazd gokartami, szaleństwa w parku trampolin, skok na bungee, wyjście do kina, całonocna rezerwacja basenu lub hali sportowej itp.

Jak się zorganizować?

Pan Młody i jego świadek z pewnością mają dużo spraw do załatwienia w związku ze zbliżającym się weselem, co sprawia, że wieczór kawalerski nie jest do końca zaplanowany. Po prostu brakuje na to czasu w codziennym popłochu. Na szczęście zawsze można skorzystać z usług profesjonalistów, którzy wszystkim się zajmą. Wystarczy przekazać najważniejsze informacje o zaproszonych osobach, przekazać swoje wyobrażenia o idealnym wieczorze kawalerskim i … czekać na ten dzień. Dobra zabawa gwarantowana!

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?