Niewielki skrypt do głosowania w SEOKatalogach 1

W dzisiejszym artykule, chciałbym Państwu przedstawić skrypt, który został odnaleziony na blogu Dawida, dzięki któremu będą Państwo mogli oddawać głosy na swoje wpisy w SEOKatalogach. Skrypt ten napisany jest w PHP i do jego uruchomienia potrzebny jest serwer WWW. Możesz w tym celu wykorzystać oprogramowanie typu Xamp, bądź WampServer, które dostępne są w Internecie zupełnie za darmo. Poniżej widnieje lista plików, która wchodzi w skład całego skryptu. Wszelkie informacje na temat działania skryptu oraz instrukcja znajdują się na blogu, którego link znajdą Państwo poniżej.

Skrpyt - Głosowanie

Pobierz skrypt:

Dostępny jest on na blogu pod adresem: http://dboho.pl/2013/seo/narzedzia-pozycjonerskie/oddawanie-glosow-w-seokatalogach-skrypt/

Inne skrypty tego typu?

Jeżeli są Państwo w stanie wymienić inne skrypty tego typu, bądź adresy stron WWW, gdzie takowe można nabyć (odpłatnie i nie) proszę o umieszczanie ich w postaci komentarza pod tym wpisem. Jeżeli korzystali Państwo z wyżej wymienionego skryptu to zapraszam do oceny jego działania.

One comment on “Niewielki skrypt do głosowania w SEOKatalogach

  1. Reply Grzegorz Wrz 22,2014 23:38

    Bardzo Ciekawy ten skrypt do głosowania w seokatalogach. Aczkolwiek po przeprowadzeniu testów muszę powiedzieć, że strasznie kiepsko się spisuje skrypt php do tego celu. Lepiej stworzyć jakąś wielowątkową aplikację z proxy i czasem odpowiedzi na 1sek.

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?