Pozycjonowanie stron internetowych 1

W internecie są miliony stron internetowych, jednak bywa tak, że po wpisaniu określonych słów kluczowych w oknie przeglądarki nie udaje się znaleźć najlepiej pasującej do zdefiniowanego wyszukiwania strony. Każdą stronę można uzupełnić o słowa kluczowe, aby wyszukiwarki internetowe wyświetlały ją w swoich wynikach dosyć wysoko. Ideałem jest osiągnięcie miejsca w pierwszej dziesiątce wyświetleń i tutaj często się przydaje profesjonalne pozycjonowanie strony. Wszystkie działania, związane z wynikami wyszukiwania, wymagają zbadania, co można na stronie zmienić i dopisać, aby optymalizacja działań przyniosła efekt w postaci większego ruchu na stronie czy zwiększyła sprzedaż. Audyt SEO jest pierwszym etapem, przez jaki należy przejść, aby poprawić wyniki wyszukiwania.

Pozycjonowanie i Optymalizacja stron Internetowych w Wyszukiwarce.

Jak Państwo widzą oba te zagadnienia zostały opisane na naszych innych podstronach. Powyższe dwa linki, które znajdują się w treści prowadzą do bardziej rozbudowanych podstron, które zawierają szczegółowe informacje na ten temat. Zapraszamy do odwiedzenia ich oraz zapoznania się z ich treścią.

Odpowiedzi na kilka najczęściej zadawanych pytań:

Czy pozycjonowanie ma sen?

Zdecydowanie tak! Pozycjonowanie strony ma bardzo duży sens. Dzięki niemu dotrzesz do ogromnej ilości osób, przy dość niskim nakładzie budżetowym.

 Jaka jest cena?

Na wycenę pozycjonowania wchodzi wiele czynników tj.: złożoność frazy, wiek serwisu, konkurencyjność itd. Każda kwota ustalana jest indywidualnie.

Jak szybko mogę zobaczyć efekty pracy Pozycjonera?

W zależności od pozycjonera, obranych metod, oraz złożoności fraz, efekty można zobaczyć już na początku. Zasadniczo przyjmuje się, że pierwsze efekty przy bardziej rozbudowanych frazach powinny pokazać się około 3 miesiące po, od początku współpracy.

Czy jest to bezpieczne?

Nie!. Zgodnie z wytycznymi firmy google, każde sztuczne pozyskiwanie linków do strony WWW łamie wytyczne, co może wiązać się z otrzymaniem filtru lub całkowitym wykluczeniem strony z wyszukiwarki.

One comment on “Pozycjonowanie stron internetowych

  1. Reply Kamila Wrz 4,2014 11:31

    Jesteśmy bardzo Ciekawi ile kosztowałoby pozycjonowanie naszej strony internetowej stomatolog-informacja.pl, która niedawno otworzyliśmy?

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?