Przedślubne zawirowania

Okres narzeczeństwa to nie jest wcale taki błogi czas, jakby się mogło wydawać. To ogrom problemów, decyzji, zawiłości, papierów itd. Młodzi muszą maksymalnie wytężyć umysł, aby podejmować słuszne decyzje. Łatwo popełnić błąd, który może zaważyć na powodzeniu ślubu i wesela. Aby tego uniknąć, zacznijmy przygotowania dużo wcześniej. Pozwoli nam to w spokoju organizować ten jedyny, wyjątkowy w naszym życiu dzień. Skupmy się na tych głównych krokach, od których zależą kolejne, mniejsze. Mam na myśli choćby ustalenie daty ślubu z księdzem, jeśli mowa o ślubie kościelnym. Ta data pozwala nam na rozpoczęcie poszukiwań domu weselnego, gdzie urządzimy nasze przyjęcie weselne. Przedtem jednak, warto wykonać listę gości, których mamy zamiar zaprosić, aby mieć pogląd, co do wielkości sali weselnej. Domy weselne przeżywają obecnie istne oblężenie, na salę można czekać nawet do 2 lat, więc radzę się pospieszyć. Co mogę doradzić apropo sali ? Musi być ona na tyle duża, aby każdy gość, nawet dziecko, czuł się komfortowo, wygodnie. Koszmarne są wesela, gdy nie ma możliwości swobodnego wyjścia od stołu, bez angażowania osób siedzących obok.

Fotografia slubna

Fotograf w naszym dniu

Rola jest to odpowiedzialna i nie możemy powierzyć jej niezaufanej osobie. Oczywiście, że można bazować na doświadczeniach naszych znajomych, którzy ślub i wesele mają już za sobą, ale wygodniejszym wyjściem jest Internet i wyszukiwarka Google. W łatwy i wygodny sposób, bez wychodzenia z domu, jesteśmy w stanie znaleźć fotografa na nasz ślub! Wystarczy tak nie wiele, aby to osiągnąć! Wpisujemy w pole do wprowadzania hasło „fotografia ślubna” i mamy już wszystko! Pozostaje nam się z tą wiedzą zapoznać i poznać sylwetki fotografów pałających się tym rodzajem fotografii. Spośród wielu kandydatów wybieramy ścisłą 3, z której wyłaniamy zwycięzcę – naszego fotografa! Kryteria jakie musimy wziąć pod uwagę, to m.in.: talent, oferta, doświadczenie, cena, odległość od nas itd. Jeśli nasz kandydat spełnia większość tych oczekiwań- jest to dobry wybór, którego nie będziemy żałować.

Myśmy w trakcie własnych poszukiwań używali wielu różnych słów lecz dopiero efekt przyniosło słowo fotograf ślubny Kraków, które doprowadziło nas do Pana Łukasza. Po przejściu na jego rozbudowaną stronę WWW, przejściu do portfolio wiedzieliśmy, że ten fotograf spełnia nasze wymagania i musimy zapytać o wolne terminy. Ślub planowaliśmy 2 lata wcześniej a więc nie mieliśmy raczej większych problemów z otrzymaniem pozytywnych odpowiedzi na wolne terminy orkiestry, fotografa czy sali.

Oby ten artykuł był dla Ciebie przydatny. Jeżeli tak jest to poprosimy o łapkę w górę oraz komentarz.

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?