Reklama dla wymagających

Coraz więcej firm stawia na szeroką ofertę gadżetów reklamowych w celu promowania swoich usług lub produktów. Tradycyjnie są to długopisy, bannery oraz kalendarzyki, co świetnie sprawdza się w przypadku targów i dużych imprez masowych. Stoiska dekoruje się dodatkowo balonami z nadrukiem, a obok ulotek stawia się misę z krówkami w okolicznościowych papierkach. Jest to dobre rozwiązanie wtedy, gdy reklama ma trafić do szerokiego grona odbiorców. W jaki sposób natomiast promować firmę za pomocą gadżetów dla większych kontrahentów, wieloletnich partnerów czy chociażby gości zaproszonych na imprezę promocyjną? Coraz częściej stosuje się torebki z prezentami: do torby z firmowym nadrukiem wkłada się materiały promocyjne, katalogi z ofertą, a dodatkowo – pendrive’a z z logo firmy, kubek termiczny, podkładkę pod mysz…

wine-697438_1280

Lista takich gadżetów jest naprawdę długa. Są to artykuły wykorzystywane na co dzień i dzięki temu budzą pozytywne skojarzenia z daną marką. Są jednak sytuacje, kiedy potrzebny jest prezent wyjątkowy, estetyczny, „z wyższej półki”. Jeżeli chcemy podarować prezenty na świątecznym przyjęciu dla prezesów zaprzyjaźnionych spółek lub uhonorować ważnego gościa na firmowej kolacji, warto postawić na klasykę.

skrzynki zasuwane

Butelka dobrego alkoholu w odpowiedniej oprawie sprawdzi się w takiej sytuacji doskonale. Skrzynki na wina także mogą promować naszą markę. Zamawiając drewniane skrzynki z logo firmy możemy zadbać o okolicznościowy grawer ze słowami uznania. Możemy dopasować także formę prezentu do okoliczności wręczania oraz tego, co chcemy tym podarunkiem wyrazić. Inaczej prezentuje się skrzynka z jasnego drewna z delikatnym motywem, inaczej ciężka, lakierowana skrzynia, a jeszcze inaczej – ozdobiona dekorem świątecznym. Dzięki tak dużej różnorodności możemy zatem zamówić produkt podkreślający formę spotkania oraz wyrażający w odpowiedni sposób uznanie, a przy tym ceniony przez obdarowanego.

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?