Spal tłuszcz

Podstawą każdego procesu odchudzania jest redukcja tkanki tłuszczowej. Im dłużej jednak trwa nasza nadwaga, tym trudniej zrzucić zbędne kilogramy. Komórki tłuszczowe o powiększonej objętości bronią swoich zapasów, skutecznie spowalniając odchudzanie. Są jednak suplementy, które celują w tkankę tłuszczową i nasilają miejscowo jej metabolizm.

Spalacze tłuszczu

Substancje naturalne, zawarte w tego typu suplementach odchudzających, wchodzą w interakcję z procesami fizjologicznymi organizmu, pobudzając lipolizę, czyli spalanie tkanki tłuszczowej. Pobudzenie zjawiska termogenezy, czyli pozyskiwania ciepła z zasobów kwasów tłuszczowych, daje szybki i skuteczny efekt odchudzający. Na zawartość jakich substancji warto zwrócić uwagę przy wyborze spalacza tłuszczu? Jednym z najpopularniejszych fat burnerów jest kofeina, a także guarana. Wyciąg z gorzkiej pomarańczy, L- karnityna, kreatyna, Garcinia cambogia czy niektóre aminokwasy bardzo skutecznie usuwają nadmiar tkanki tłuszczowej. Po ich zażyciu odczujesz przypływ energii i uczucie lekkiego ciepła. To znak, że Twoja tkanka tłuszczowa jest w opałach.

belly-2473_1280(1)

Fat burnery – nie tylko dla sportowców

 vitamin-b-871135_1280

Najczęściej zażywanie spalaczy tłuszczu kojarzone jest z osobami uprawiającymi sport sylwetkowe, co ma pomóc w odsłonięciu rzeźby mięśniowej. I rzeczywiście, regularny trening, niekoniecznie siłowy, zwiększa skuteczność działania spalaczy, ponadto aktywność ruchowa sama w sobie spala kalorie. Jednak nie jest to warunek konieczny – możesz prowadzić umiarkowany po względem aktywności fizycznej tryb życia i mimo tego chudnąć. Jeśli zdecydujesz się na tabletki na odchudzanie ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, uderzysz bezpośrednio w centrum problemu. Do procesów termogenezy, czyli pozyskiwania ciepła, wykorzystywana jest tzw. brunatna tkanka tłuszczowa, a zalegająca w nadwadze tkanka tłuszczowa biała to bezużyteczny magazyn tłuszczu i miejsce kumulacji toksyn. Spalacze ukierunkowują termogenezę na tkankę białą, skutecznie się jej pozbywając.

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?