Wiele zmian na lepsze… 1

Witam serdecznie wszystkich po dłuższej przerwie. Ostatnio postanowiliśmy aby wziąć się za wszystkie nasze strony WWW oraz domeny internetowe, które posiadamy. Staramy się ostatnio przestać inwestować w domeny regionalne, a tym samym dopłacając kilka złotych kupować zawsze .pl i inne. Oczywiście część domen i serwisów, które istnieją w domenach regionalnych nadal pozostaną, lecz te mniej rozbudowane zostaną przeniesione na domeny z końcówkami .pl, gdzie następnie zostaną rozwijane.

Jak niektórzy wiedzą pod domeną freeglobes.pl był przed ponad 2 lata katalog stron. Niestety postanowiliśmy zamknąć katalog, oraz zastąpić go bardziej wartościowymi treściami. W katalogu tym znajdowały się same darmowe wpisy więc bez problemu mogły pozostać usunięte. Ale to nie wszystko, ponieważ twój wpis prawdopodobnie zostanie przeniesiony na inną domenę. Jeszcze rozważamy możliwość przeniesienia tego katalogu pod jakiś darmowy hosting.

Przed przenosinami adres przyszłego katalogu zostanie mocno podlinkowany :).

Przypominamy, że nadal istnieje możliwość współpracy z naszymi stronami. Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail.

One comment on “Wiele zmian na lepsze…

  1. Reply Tomek Wrz 27,2014 16:37

    Gratuluje pomysłu 😉 kilka regionalek warto mieć jednak co PL to PL a koszt około 20 zł w tą czy w tą to nie wielka różnica, tym bardziej jak możecie sobie VAT odliczyć od tego 😉 no to zawsze tam parę groszy i tak oszczędzacie :]

Leave a Reply

  

  

  

Why ask?